У Рівному з`ясують чому мешканців квартир викидають на вулицю

У четвер, 20 червня, 16:00 у залі засідань міськвиконкому (Соборна, 12-A, третій поверх) відбудеться засідання спеціальної комісії депутатів Рівнеради. Розглядатимемо кричущу ситуацію, яка склалась навколо аварійного будинку на Соборній, 257, - повідомив депутат Рівнеради Олександр Нестерук. 

Невідомі "рейдери" почали викидати мешканців будинку з квартир на вулицю прямо посеред ночі. Так на цих вихідних намагались виселити з квартири пенсіонерку та вагітну жінку, виламали замки в квартирі та вже третій день ночують у їхній квартирі.

Коментарі

У них особливе завдання, оберігати бандитів при владі та їхніх сателітів - гопників, через те вони й носять назву спецназ, точніше спец на наш з Вами зад!

Прочитайте попередні репортажі там є опис і відео

ТО ЩО ТАМ ТРАПИЛОСЬ?

Дивно, що ні спецназ, ні беркут, ні сокіл, ні титан, ні які там ще є служби не зреагували. А потім би вже розбиралися...
Якщо мовчати, то завтра і до вас можуть зайти.

.. а можна про нього бідьш докладніше, те що вони Бога не бояться і всіх в місті купили, ми вже чули, можливо тут необхідне психіатричне втручання, раз до людини не доходить!????

Один з тих "рейдерів" прийшов на РТБ після сюжету і там таку мерву робив...Повний неадекват... Сварився з редакторами, журналістами, кричав шо буде жалуваться..недоносок *обаний!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.