На Рівненщині замість атракціонів дитина опинилась у притулку

Неповнолітнього втікача працівники Рівненського міського відділу знайшли на автовокзалі. Хлопчик пішов з дому, аби порозважатися у обласному центрі. Близько восьми годин дитина без догляду батьків вешталася містом.

Історію про те, що в обласному центрі багато цікавого 11-річному Богдану жителю Гощанського району розповів його товариш. Хлопчику дуже захотілося побачити Рівне. Тому суботнім ранком, нічого не сказавши рідним, він вирішив попрямувати в місто, щоб покататися на міні-автомобілях.

– Близько восьмої години вечора до нас звернувся охоронець та повідомив про те, що в приміщенні автовокзалу знаходиться неповнолітня дитина, — повідомив Руслан Мельник, начальник Рівненського міського відділу міліції. – Оформивши необхідні папери, працівники міліції відвезли дитину до притулку.

Про те, що зникла дитина, мати повідомила тільки наступного дня. Як з’ясувалося хлопчик не вперше самовільно покидає домівку. Спершу жінка намагалася самостійно відшукати сина, але коли зрозуміла, що сама не в змозі його знайти, то пішла до міліції. Правоохоронці відразу зрозуміли, що хлопчик, який знаходиться в будинку дитини являється сином заявниці.

Маму Богдана притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення вимог частини 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Чинним законодавством передбачено покарання у вигляді попередження чи штрафу від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Як повідомляє прес-служба УМВС україни  в Рівненській області, хлопчика повернуть рідним лише після того, як будуть перевірені умови проживання та виховання дітей у цій родині.

 

Коментарі

За що наказувати батьків, за те що не взмозі повезти та показати як люди живуть в місті, а дитину що привязувати на ланцюг??? як собаку що б не втікала, придумали, за незалежне виховання, зараз через одного можна так штрафувати. Діти надивляться телевізора, інтернету і стають не управляємі, прийміть ще ювенальну юстицію і можна нас всіх, батьків, просто пересадити за не виконання своїх обов язків"!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.