Рівнянин виграв Європейський суд

Європейський  суд по правам  людини, засідаючи комітет в Страсбурзі  6 червня 2013 року виніс    своє остаточне рішення у справі  Кононова та інші  проти  держави України, де було об’єднано  90    скарг  громадян проти  держави  України  за схожістю з точки зору основних правових питань, куди    було приєднано і заяву нашого земляка з Володимирця Олександра Печончика.

За таких обставин Європейський суд одноголосно постановив, що держава Україна зобов’язана   виплатити на  протязі  трьох місяців три  тисячі євро Олександру Печончику та  три  процентних пункти  починаючи з 16.07.2002  року, тобто з дати винесення першого рішення національного суду за його невиконання.

Окрім  того  суд  констатує, що держава  Україна зобов’язана забезпечити дотримання законів щодо виконання рішень національних  судів,  які є невиконаними щодо порушеного права О. Печончика на житло.

При  цьому  це його далеко не остання звернення до Європейського суду з прав людини. Так в  очікуванні знаходиться його заява у Євро суді щодо ненадання Володимирецькою селищною радою  йому земельної  ділянки під забудову  житла, що в подальшому може бути підставою для корегування плану забудови  селища, із-за протиправних дій чиновників ради, про це повідомляє юрист початківець Марія Гутнік.

Ключові слова: 

Коментарі

РЕСПЕКТ і УВАЖУХА!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.