Найбільші боржники – рівненські підприємства теплоенергетики

Млинівський район найкращий за рівнем розрахунку за енергоносії. Він очолює загальнообласний рейтинг дисциплінованості оплати за енергоносії і житлово-комунальні послуги. Так, споживачі розрахувалися за природний газ на понад 103 відсотки, за електроенергію – майже на 102 відсотки, за послуги водопостачання і водовідведення – на 106, а за утримання будинків – на 114 відсотків. Дещо нижчий, втім хороший рівень проплат також у місті Дубно та Дубенському районі, тож вони посіли відповідно друге та третє місця загальнообласного рейтингу.

Наразі споживачі Рівненщини розраховуються в середньому за комунальні послуги майже на 95 відсотків. Найдисциплінованіше краяни платять за тепло –  більше 104 відсотків, найгірше розраховуються за послуги водопостачання та водовідведення – на рівні 96 відсотків.

Водночас підприємства теплоенергетики розрахувалися за імпортний енергоресурс на 69 відсотків. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, найбільші суми боргують рівненські підприємства теплоенергетики, а також Здолбунівського району.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.