Журналістам заважали знайомитись з владою

Сьогодні перед початком чергової сесії Рівненської обласної ради журналісти сайту чесних новин «ВСЕ» роздавали депутатам та чиновника візитки з адресою сайту та контактами редакції. Метою заходу було налагодити тісний контакт з обласними обранцями, для більш ефективного інформування жителів області про діяльність обласної влади. Проте охорона Рівненської облдержадміністрації та обласної ради намагалась чинити перешкоди. До журналістів сайту «ВСЕ» підходили охоронці і намагались заборонити давати візитки депутатам. Аргументували стражі порядку це тим, що навпроти обласної ради і облдержадміністрації заборонено проводити рекламу і «відволікати серйозних людей від роботи».

Працівникам охорони варто було б краще знати законодавство України, де відсутня подібна заборона. Інакше за такою логікою потрібно було б позносити рекламні щити навпроти владних будівель. Окрім того варто було б розуміти, що відкритість влади та співпраця з засобами масової інформації, це звичні стандарти розвинених європейських країн. Долучення  до цих стандартів постійно на словах декларує нинішня влада. Сподіваємось, що цей інцидент не більше ніж непорозуміння через недосконале знання працівниками охорони українських Законів та прав громадян.

Ключові слова: 

Коментарі

'Метою заходу було дати налагодити тісний контакт з обласними обранцями, для біль ефективного інформування жителів області про діяльність обласної влади.'
знайдіть помилку самі.

тісний контакт? це як?
зверніться поіменно до депутатів. їм ваші візитки....

Для них закон один, що сказав пахан, те й виконують! НАЖАЛЬ!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.