У кафе на Рівненщині дівчата влаштували дебош

Близько шостої години ранку в одному із кафе Рівного побилися двоє дівчат. Розняти молодиць зміг лише наряд групи затримання Державної служби охорони. Міліціонери прибули вчасно, так що дівчата відбулися лише легкими подряпинами.

На пульт централізованого спостереження Державної служби охорони надійшов тривожний сигнал із охоронюваної автозаправної станції. Міліціонери за лічені хвилини прибули за викликом. Там їх зустрів оператор даної  АЗС і  повідомив, що поряд у кафе дві дівчини кулаками з`ясовують стосунки, і ніхто їх не розбороняє.

- Коли ми наблизилися до відпочинкового закладу, і відвідувачки нас помітили, то намагалися втекти з місця події, проте ми їх не випустили, - розповідає молодший інспектор УДСО при УМВС України в Рівненській області прапорщик міліції Роман Кондратюк.

Правоохоронці затримали двох дівчат, які влаштували дебош в кафе. Їх доставили в Рівненський міський відділ міліції для з`ясування питання по суті.

Увесь час вони обмінювалися взаємними обвинуваченнями. Одна із учасниць бійки 35-річна Наталія розповіла:

- Я просто сиділа з друзями і відпочивала, а ці дівчата, які знаходилися за сусіднім столиком, безпідставно стали корчити мені гримаси. Після цього і почалися розбірки, спочатку словесні, а тоді дійшло і до рукоприкладства.

Проте інша учасниця конфлікту, 21-річна Руслана, у відповідь заявила,  що згадана дівчина просто приревнувала своїх хлопців до неї з подругою, і почала  показувати в їхню сторону непристойні жести, після чого начебто і зав`язалася бійка. Проте хто з дівчат говорить правду і чи допоможе це пом’якшити їх вину – з’ясує уже слідство. Про це повідомляє прес-служба УДСО при УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.