Перед головою Рівненської облради ветеран стояв на колінах

Сьогодні, 20 червня ветеран-афганець Петро Курята став на коліна перед будівлею Рівненської обласної ради, де мала розпочатись чергова сесія. До нього вийшов голова обласної ради, регіонал Юрій Кічатий.

Ветеран-афганець безхатченко, якого, за його словами, виселили з житла.

- Ви понабирали собі по дві квартири, а я живу на вулиці. Хоча я заслужив перед державою... - обурювався керівнику облради чоловік.

Вислухавши ветерана Юрій Кічати запропонував прийти до нього в кабінет, щоб разом  пошукати шляхи вирішення питання.

- Прийдіть до мене у вівторок на одинадцяту годину, в кабінет голови обласної ради і ми щось придумаємо, - пообіцяв керівник обласної ради.

Цікаво, що весь час доки тривала розмова депутата і ветерана - афганець стояв на колінах.

Коментарі

STOP! Досить , а то ти все про себе нашпишеш і своїх рідних. Просто сьогодні в свято СВ. Трійці, хочу попросити в тебе пробачення і ПРОБАЧАЮ ТЕБЕ!

Почекай це я обіжений на цей світ?)). Навпаки я довольний нинішньою владою, президентом, адже таке бидло, як ти і кормить мою сім'ю. Це ж ти пане пидарсте ниєш, як тобі погано живеться, як твій народ гноблять, пишеш як не любиш русомовних). Дякую за казявки-повеселив)
мамі-шлюсі,привіт)

О! тебе сучий потрох вже понесло, це чудово, ти крім козявок з носа то і їжі ніколи не бачив кращої, виходячи з твого словесного поносу, це тебе напевно твої в дитинстві згвалтували в не природній спосіб, через те ти такий обіжений на цей світ і всіх хто тебе оточує, залізь в морозильник остинь, можливо пройде, заодно і очко своє охолодиш для нових подвигів!

Повторюю я окрім їжі ніякої ху..ні в рот не пхаю! Запихни свого лузера своїй мамі в рот, вона в свій час їх насосала огого, раз такого ублюдка на світ привела, висрала і не облизала). Або батьку свому алкашу, якщо ти його знаеш), байстрюк тягнивдупівський.

Чудово, я вже бачу бризги твоїх соплів та слюни, які розлітаються у всі сторони, а мій "Лузер" тобі в рот не влізе! і взагалі що ти все про себе та про себе?

Іди на...уй придурок))). Лузер в тебе між ногами)).
Бидло кричи Ющенко!!!

мені здавалось моя критика була досить об'єктивною і все ж я не можу отримати відповіді від жодної офіційної особи чи ж автора статті.
шкода, що об'єктивність і мотивована критика нині "не в моді"

ДЛЯ ОЛЕКСІЯ ЦЕ КОРИСНИЙ ДОСВІД,ЯКИЙ ЙОМУ ДОПОМОЖЕ ВІДЧУТИ,ЯК ТО КАЖУТЬ, НА СВОЇЙ ШКУРІ. ПРАВДА,ЛЬОШО, ТЯЖКО,КОЛИ ТИ ОДИН ПРАЦЮВАВ,А КРИТИКІВ ТА ОЦІНЮВАЧІВ ТАК БАГАТО І В ТВОЇХ ТРУДАХ ВИШУКОВУЮТЬ ЛИШЕ ПРОГАЛИНИ ТА НЕДОЛІКИ ,АБСОЛЮТНО НЕПОМІЧАЮЧИ ТВОЇ ЗАСЛУГИ:))))))))))))))))

Цей комент ще раз підтверджує мої слова. Вас поливати грязюкою не потрібно,ви і самі з цим успішно справляєтесь. Чим більше критика наближена до реального стану речей,тим агресивніші ваші відповіді.

На привеликий жаль приходиться випасати таких баранів як ти, на майдан виходжу за своїми переконаннями, на достаток не жалуюсь, а тобі раджу підлікувати нервишки, а то забагато знаків оклику в твоїй прогнившій душі. І тільки такі лузери як ти можуть тут патякати в такому тоні! І досить тут СКІГЛІТІ, що автор не так і не те написав.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.