Ув’язнені Рівненщини виготовлятимуть мішки

Засуджені допоможуть протистояти майбутнім паводкам. Нову лінію з виробництва мішків для дамбування берегів річок на випадок паводків планують запустити в Полицькій виправній колонії. Досвід випуску такої продукції уже був, а нині працюють над встановленням нового обладнання.

Після запуску високотехнологічної лінії засуджені матимуть додаткові нарахування, запевнило  керівництво спецустанови членів спостережної комісії при обласній державній адміністрації під час виїзного засідання. Крім того, будуть гроші для покращення умов їх утримання. В установі планують модернізувати котельню, встановивши твердопаливні котли, а також утеплити приміщення.

Водночас після минулого виїзного засідання, яке відбулося рік тому, в установі капітально відремонтували харчоблок, закупили нове обладнання та посуд. Крім того, придбали нове медоснащення, осучаснили гігієнічні кімнати та навчальні класи. До слова, в установі перебуває 88 ув’язнених, які не мають навіть початкової освіти. А це люди віком від 18 до 85 років.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, загалом у Полицькій виправній колонії утримується 777 засуджених, хоча установа розрахована на 800. Тож кожен засуджений має достатньо житлової площі. Не жалілися позбавлені волі і на харчування та медобслуговування.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.