На один зі спортивних проектів Рівненщини зібрали 205 тисяч гривень

Проект "Розвиток футболу в селі Вельбівно – запорука здоров’я" став переможцем всеукраїнського конкурсу. Завдяки цьому селяни залучили 100 тисяч гривень із державної скарбниці. Ще 25 тисяч гривень на створення в селі належної інфраструктури для занять спортом виділили із районного бюджету.

Водночас 50 тисяч на реалізацію спортивного проекту спрямували з сільської казни, а 30 тисяч гривень надали місцеві спонсори. За ці кошти місцева влада вже почала споруджувати комплекс, котрий буде повноцінною базою для занять спортом мешканців Вельбівно, а також навколишніх населених пунктів. якщо на реалізацію перспективних планів нині виготовлятимуть проектно-кошторисну документацію, то реалізація грантового проекту вже має результати.

У селі є чотири футбольні збірні – дорослий клуб "Вельбівно", шкільна, молодіжна, а ще жіноча. З усіма командами двічі на тиждень займається професійний тренер, в селі постійно проводять футбольні матчі, а доросла збірна вже декілька років поспіль займає лідируючі позиції другої обласної ліги.

Також у Вельбівному є два футбольні поля, збірні мають де тренуватися. Однак там відсутні роздягальні, душові та вбиральні. Відтак, щоб створити повноцінну базу для спортивних занять, виникла ідея написання проекту. Наразі вже оформили всю документацію і збудували дві пристадіонні споруди, де облаштують кімнати для гурткових та секційних занять, зони відпочинку, роздягальні на 40 чоловік, душові та санвузли.

Крім того, для вболівальників між двома футбольними полями невдовзі зведуть чотириярусну трибуну під накриттям. Ще у планах - побудова спортивних майданчиків для ігор у волейбол, баскетбол та теніс, а також облаштування літнього приміщення для дозвілля дітей і молоді (дискотек, творчих зустрічей, розваг).

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, в Острозькому районі функціонує Оженинська ДЮСШ, є 16 футбольних полів, 51 спортивний майданчик, 15 спортивних та тренажерних залів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.