У Рівному книжки крадуть з найменшої бібліотеки в Україні

У Рівному почали красти навіть книжки. Так нещодавно депутат Рівнеради Олександр Курсик став ініціатором встановлення у рівненському парку найменших бібліотек для буккросингу в Україні. Їх обладнали в телефонних будках. Однак не минуло й тижня, як були зафіксовані перші крадіжки книжок. Рівнян Ігор Пастушенко стверджує, що потім став свідком перепродажу крадених книжок на базарі в Рівному. 

Ключові слова: 

Коментарі

Шановні, реально вам кажу - крадуть. Ходжу кожен день мимо будок. То вони забиті під завязку, то повністю пусті, то потроху знов наповняються, але не тими книжками які були. Тобто варіант "взяли почитати" відпадає. Тому не носіть книжки в ці будки, краще даруйте їх бібліотекам. Або здавайте на макулатуру, а гроші роздавайте бідним. Але не підгодовуйте своїми книжками алкашню і бабушок "менінасратьнавсіхбовменемаленькапенсія"!

"став свідком перепродажу крадених книжок на базарі в Рівному." А чого не зазняв? Плівка кінчилась?))

До речі, от нащо ви брешете? Ну хоча б у фактах - будки були відкриті ще 4 червня, а це більше, як 2 тижні тому, а ви пишете, що "не пройшло і тижня"! ВСЕ - сайт брехливих новин.

Це неправда. Я щодня там в парку гуляю біля цих будок, то точно можу сказати, що книжок вдвічі побільшало порівняно з початком. Тому не треба висмоктувати новини з пальця. А ця жінка може просто взяти книгу додому, щоб почитати. Де докази факту крадіжки???

Якби за нею прослідкували. то можливо, а так може вона взяла почитати додому.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.