У Рівному змагались інтелектуали. ФОТО

20 червня в актовому залі Народного Дому рівненська молодіжка УНА організувала відкриті змагання з інтелектуальної гри "Брейн-ринг".

На захід завітало близько сотні гостей. За перемогу боролися десять команд різного віку та професії: студентські, журналістські, команди громадських організацій та активістів.

Гра проходила в три етапи. Перемогу здобула команда Олексія Смірнова Мафія клуб "Lucky Angel", які вибороли перше місце, обігравши у фіналі професійну команду "Нехай". Почесне третє місце зайняла команда Святослава Клічука "IQM".

Співорганізатор заходу Ельвіра Музичук підкреслила:

-Це чи не вперше за останні роки Народний Дім зустрічає таку велику кількість гостей. Захід зібрав найкращі команди з "Брейн-рингу", які ще раз довели, що інтелектуальні ігри дуже популярні.

Нагороджував переможців ведучий заходу, голова рівненської молодіжки УНА Іван Гетьман.

-Наша ціль - розвиток молодіжного інтелектуального середовища Рівненщини. Проводячи тренування недільного ранку, ми загартовуємо тіло, а даний захід спрямований на розвиток розумових здібностей. Я вважаю, що сучасна молодь повинна бути розвинена як фізично, так і розумово, - зазначив Іван Гетьман.

Про це повідомляє прес-служба РМО УНА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Смахує на бухаловку, стопарікі, водічка)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.