На Рівненщині дітям-сиротам купуватимуть житло в новобудовах

На Рівненщині планують внести зміни до обласної програми забезпечення житлом дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування. Тож на ці цілі впродовж трьох років планують спрямувати 2 мільйони 900 тисяч гривень із обласної казни. Тим часом у змінах до бюджету, цьогоріч на вирішення житлових проблем сиріт зарезервували 900 тисяч гривень.

Нині більше 260 пільговиків цієї категорії не мають власних осель і перебувають у чергах на їх одержання. Тож, аби вирішити проблеми якнайбільшої кількості дітей-сиріт, програму реалізовуватимуть за двома напрямами. Зокрема, купуватимуть квартири в новобудовах та ремонтуватимуть існуючі об’єкти, котрі найбільше підходять для майбутніх новоселів.

Також у змінах до бюджету заклали мільйон гривень для співфінансування проектів активних громад Рівненщини. Також у змінах до обласного бюджету передбачили фінансування низки соціально важливих програм. Зокрема, видатки на медичну галузь зросли на чотири мільйони гривень.

Бюджетні гроші додали на гемодіаліз, харчування, енергоносії, додатковий штат у розширеному центрі променевої терапії, а також на облаштування диспетчерської служби екстреної медичної допомоги.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, ще мільйон бюджетних коштів спрямують на виконання протипожежних заходів в інтернатних закладах Рівненщини та їх підготовку до зими.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.