Рівненському засудженому намагались передати наркотики. ФОТО

В приміщенні кімнати прийому посилок та передач, розташованої в адміністративній будівлі Рівненського слідчого ізолятора, працівниками оперативного відділу спільно з оперативними працівниками сектору організації оперативно-розшукової роботи управління ДПтС України в Рівненській області при огляді передачі, адресованої засудженому Б, від громадянина С, який проживає в місті Рівне, було виявлено та вилучено один згорток з полімерного матеріалу, в середині якого знаходилась речовина невідомого походження.

Даний згорток був захований в одному з курячих стегенець, що знаходились в продуктовій передачі.

Виявлений в результаті догляду згорток було вилучено в присутності понятих співробітниками слідчо-оперативної групи Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області для подальшого направлення та проведення експертизи в НДЕКЦ при УМВС України в Рівненській області.

Як повідомляє управління ДПтС України в Рівненській області, досудове розслідування по даному факту буде проводитись слідчим відділом Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області.

 

Коментарі

Треба було при народженні зашити капсулу, тоді б проканало (їх все одно антибіотиками кормлять, можна вживити все шо хош)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.