Чиновника судитимуть за масове отруєння дітей на Рівненщині

Острозькою міжрайонною прокуратурою Рівненської області завершено розслідування у кримінальному провадженні стосовно директора КП «Відродження» Могилянівської сільської ради, через службову недбалість якого було заподіяно шкоду здоров’ю дітей (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України).

Посадовець обвинувачується в тому, що неналежно виконував свої службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, та у період із вересня 2011 по квітень 2013 року допустив здійснення комунальним підприємством, яке очолює, господарської діяльності із надання послуг питного водопостачання та водовідведення без наявності передбачених чинним законодавством дозвільних документів, а також із порушеннями вимог екологічного та санітарного законодавства.

Такі злочинні дії спричинили настання тяжких наслідків у вигляді масового захворювання дітей у селі Могиляни Острозького району. Нагадаємо, що з 3 по 5 квітня цього року було госпіталізовано до лікарні з симптомами отруєння 22 дітей, яких після надання медичної допомоги та одужання відпущено додому.

31 травня до Острозького районного суду направлено обвинувальний акт щодо підозрюваного та угоду про примирення останнього із потерпілими.

Триває підготовче судове засідання. Групу державних обвинувачів очолює Острозький міжрайонний прокурор.

Відповідальність за злочин, передбачений ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки), карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Коментарі

Знайшли "стрєлочника"! Пропоную всім, не задоволеним і тому ж прокурору, зайняти скоро вакантне місце цього директора і попробувати працювати , коли підприємство на загальній системі оподаткування і віддає половину прибутку державі подаку, а якщо врахувати як у нас платять за всі послуги то такі підприємства приречені, але державі на це наплювати, це ж вона з єдинщіків перевела на загальну ситстему оподаткування підприємства річний дохід якого навряд є 150 тис. в рік, а скільки коштують дозвільні документи на спецводокористування, розробку надр,ніхто не знає? десятки тисяч!, вони прирівляли всі водопостачальні підприємства, такі як Рівневодоканал з сотнятисячними прибутуами з маленькими сільбськими, де в місяц 10 - 15 тис. ледве нашкрибають. Так що вина цього директора тільки в тому що не послав це підприємство куди подалі і не кинув його на призволяще!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.