На Рівненщині алкоголь продають за заниженими цінами

Тільки у червні нараховані фінансові санкції за зловживання при продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів  становлять 316 тисяч гривень.

Усього з початку червня здійснено 28 перевірок роздрібної торговельної мережі в місті Рівному, Рівненському та Костопільському районах.

Працівники відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів та оперативного управління ГУ Міндоходів у Рівненській області з незаконного обігу вилучили 480 пляшок алкогольних напоїв на суму 26 тисяч гривень та близько однієї тисячі пачок цигарок вартістю 12 тисяч гривень.

Так, тільки на одному із підприємств торгівлі Костопільського району встановлені факти реалізації алкогольних напоїв без ліцензії, та тютюнових виробів з марками акцизного податку, які мали ознаки підробки. Крім того, реалізація горілчаних виробів здійснювалась за цінами, меншими від законодавчо встановлених.

Як повідомляє прес-служба Головного управління Міндоходів у Рівненській області, нарахована фінансова санкція становить майже 50 тисяч гривень.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.