Рівненську "мафію" розважатимуть КВНівці

25 червня о 19:00 відбудеться засідання "Мафіозної сім’ї " у багатозальному кінотеатрі "Мультиплекс"

Темою засідання буде "Ваші улюблені герої Диснеївських мультфільмів".

Крім "Мафії", на учасників очікує ряд приємних моментів та новинок. Позитивний настрій гарантує Команда КВН “Т.Б.П.Ч.”. І, як завжди, на найкращих гравців в кожному «місті» вечірки очікують призи від партнерів.

На прохання учасників «Мафіозної сім’ї» на цьому заході кожен учасник повинен обов’язково мати на собі мінімум один із елементів дресс-коду «Мафії». Враховуючи що тематика засідання - «Ваші улюблені герої Диснеївських мультфільмів», кількість елементів дресс-коду може бути збільшена за Вашим бажанням.

Організаційний внесок за участь в грі складає 70 гривень, при умові сплати до 12:00 25.06.2013 року.
При оплаті на самому заході, вартість участі складе 100 гривень.

Для постійних учасників "Мафіозної сім’ї", вартість 50 гривень, при умові що Ви будете мати при собі мінімум один елемент дресс-коду, та здійсните оплату до 12:00 25.06.2013 року.
При оплаті на самому заході, вартість участі – 70 гривень.

Можливі різні варіанти оплати: готівкою, безготівковим розрахунком, на карту Приватбанку. Перевага надаватиметься тим хто заздалегідь здійснить оплату організаційного внеску.

Влітку МАФІЯ-Паті буде регулярно відбуватись в багатозальному кінотеатрі "Мультиплекс" кожної останньої середи місяця (відповідно 31.07, та 29.08.)

Телефон для реєстрації 067-362-11-31.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.