Рівняни вперше за два роки звернули увагу на притулок для собак. ФОТО

Вже десять років існує приватний притулок для собак "Надія". На сьогоднішній день в ньому проживає 170 собак. За словами власниці притулку Аліси Мамчур, існує чимало проблем з його утриманням, адже щодня вона витрачає по 300 гривень для того щоб прокормити всіх мешканців притулку. Крім фінансових проблем притулок потребує і допомоги в догляді за собаками.

-Всі собаки мають щеплення адже це безкоштовно, а простерилізовано лише 23 собаки. Ми плануємо купити стерилізаційний центр - це вагончик який коштує 1300 доларів. З появою цього центру наші проблеми вирішаться на 40%, - розповідає Аліса Мамчур.

За два роки цими вихідними вперше до притулку завітали волонтери, які вирішили допомогти.

- На допомогу притулку прийшло 14 волонтерів. Відгукнулося багато людей, але не всі мали можливість прийти, тому ми плануємо ще раз зібратися щоб допомогти притулку . Тим більше роботи там безліч, а волонтерів обмаль. Через спекотну погоду, ми зробили не багато: три накриття від дощу та сонця, почистили від бур'яну територію, хлопці полагодили шланг для води. Відчувається нестача чоловічих рук у притулку, - розповідає волонтер Вікторія Власюк.

Територія притулку досить маленька, проте завдяки зусиллям небайдужих людей створені досить прийнятні умови для собак. Проте кількість мешканців притулку постійно збільшується,  а отже, без додаткової волонтерської допомоги тваринам буде важко. Усі небайдужі можуть долучитись до роботи притулку.

Контакти та адреса притулку вказані на сайті притулку «Надія»: http://sobaka-pritulok.ucoz.ua/

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.