На Рівненщині усім охочим роздаватимуть бурштин

Четвертий регіональний відкритий етно-тур-фест "БУРШТИНОВИЙ ШЛЯХ" відбудеться 28 – 30 червня на станції Володимирець, а 29 червня на станції Хиночі.

Гості фестивалю отримають чудову можливість три дні поспіль насолоджуватися живописним поліським пейзажем, пізнати автентичний побут тутешніх жителів, скуштувати традиційні українські страви, взяти участь в туристично-спортивних акціях.

Кожен учасник отримає сонячний камінь-бурштин та матиме можливість відвідати експозицію під відкритим небом "Видобуття бурштину".

Місцеві кухарі пригощатимуть стравами традиційної поліської кухні. Для гостей та учасників фестивалю працюватимуть майстер-класи з видобутку бурштину, а також традиційних народних ремесел, якими багате рівненське Полісся.

Проживати та харчуватися гості фестивалю зможуть в агросадибах (контакти – на сайті Рівненщина Туристична (http://polissya-tourism.com/), а також в облаштованому наметовому містечку.

Для дітей та молоді діятиме ігрове містечко з цікавими атракціонами.

До Ваших послуг будуть вироби майстрів народного мистецтва з бурштину (картини, намисто, браслети, перстні), лози (коробки, коші), дерева (макітри, картини, рамки, підсвічники), соломи (брилі), вишивки (рушники, серветки, картини). На фестивалі працюватимуть ковалі і художники, майстри по виготовленню поліських постолів та пасічники тощо.

І все це на базі найунікальнішого туристичного об’єкта області – вузькоколійної залізниці Антонівка-Зарічне. Тепловоз ТУ2 та ТУ7 1984-1985 року випуску, електрожезлова система, пікети, семафори та п’ятилінзовий світлофор, що досі використовуються в обслуговуванні залізниці, що є справжнім відкриттям для любителів раритетної техніки та цінителів історії. Про це інформує Рівненщина Туристична.

Оргкомітет фестивалю: тел./факс: (0363)423969, моб.: (050) 1405276, (097) 7941593.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.