Підприємці Рівненщини поповнили бюджет на 51 мільйон

Рівненські підприємці, котрі обрали спрощену систему оподаткування, другий рік поспіль нарощують сплату єдиного податку.

Зокрема, протягом п‘яти місяців 2013 року "спрощенці" Рівненщини сплатили понад 51 мільйон гривень єдиного податку. Це на дві третини більше порівняно з  аналогічним періодом минулого року.

 Разом з тим, за підсумками 2012 року представники бізнесу, які працювали в умовах оновленої спрощеної системи оподаткування, перерахували в бюджет 91 мільйон гривень єдиного податку. Таким чином, проти попереднього, 2011 року, бюджети отримали у 2,3 рази єдиного податку більше.

 Аналізуючи надходження єдиного податку, фахівці Міндоходів Рівненщини бачать позитивні тенденції і пов’язують їх з успішним реформуванням податкової системи загалом та покращенням податкового клімату для підприємців – фізичних осіб зокрема.

Сплата єдиного податку нинішнього року дозволяє стверджувати вже про закономірність, коли зміни в системі оподаткування, що активно обговорювалися безпосередньо з платниками податків і впроваджувалися з врахуванням пропозицій бізнес-спільноти, дали прогнозований вдалий результат.

На Рівненщині працює понад 28 тисяч підприємців-спрощенців (фізичних та юридичних осіб). Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.