Міністр екології та природних ресурсів України проінспектує Рівненщину

На Рівненщину завітав Міністр екології та природних ресурсів України. Робоча поїздка Олега Проскурякова розпочалася з відкриття сміттєпереробного заводу, який збудували поблизу Рівного. Там з відходів вироблятимуть альтернативне паливо для ПАТ «Волиньцемент». Тож Міністр побуває на виробництві, де йому продемонструють користь від такої новації, а саме наскільки використання сміття здешевить вартість цементу, - про це повідомляє Рівненська ОДА.

Після чого Олег Проскуряков ознайомиться з роботою комунального підприємства «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне» та проінспектує умови, в яких цьогоріч оздоровлюватимуть понад 4 тисячі відпочивальників Рівненщини. Крім того, посадовець відвідає нововідкритий обласний перинатальний центр.

В рамках робочої поїздки Міністр екології та природних ресурсів України також побуває в Центрі променевої терапії обласного комунального закладу "Рівненський обласний онкологічний диспансер". Там відсьогодні запрацює другий лінійний прискорювач, який підсилить вже діючі потужності. Також Олег Проскуряков відкриє оновлене радіологічне відділення.

На завершення посадовець проведе нараду в облдержадміністрації, де обговорить актуальні для області екологічні проблеми та питання ефективного використання природних ресурсів.

Коментарі

А все це мав зробити Микола Янович.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.