На Рівненщині перепоховали солдатів. ФОТО

У селі Ситне, що на Рівненщині, відбулося урочисте перепоховання залишків семи радянських воїнів, які у цьому населеному пункті нещодавно розшукали кременецька районна громадська організація "Історично пошукова спілка" та Радивилівська районна громадська організація "Пам’ять".

Варто зазначити, що під час розкопок пошуковці знайшли залишки людських кісток, сім черепів, дві каски, дві фляги, котелок, п’ять протигазів, чоботи, залишки дрібних боєприпасів. Також, були деталі пістолета, тому вважається, що серед загиблих був і офіцер.  Нажаль, жодних документів чи інформації щодо ідентифікації залишків знайдено не було. Лише  дві незаповнені "капсули-смертники", що мало допомогли у встановленні осіб військовослужбовців. Тому, ховали їх як безіменних, в одній домовині.

У ритуалі перепоховання взяли участь військовий комісар Дубенсько-Радивилівського об'єднаного районного військового комісаріату підполковник Сергій Царук та військовослужбовці Центру дорожнього забезпечення. Серед шанованих гостей був голова Радивилівської райдержадміністрації Анатолій Грисюк, сільський голова Ситного Андрій Гуменюк та багато гостей.

- Нам, військовослужбовцям, приємно відзначити як пам’ятають та шанують військові традиції в українських селах, та  як поважають жертву воїнів з захисту Батьківщини, - розповів підполковник Сергій Царук. – В останню путь безіменних солдатів проводили чи не всім селом – це висока повага до людей в одностроях.

Як повідомляє майор Олександр Гайн, після закінчення релігійного обряду захоронення за військовою традицією військовослужбовці Центру дорожнього забезпечення під керівництвом старшого прапорщика Анатолія Гобрий виконали триразовий салют зі стрілецької зброї.  

Фото Олександра Гайна

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.