Рівняни дізнаються як боролись за українську на­ціональну символіку

26 червня о 16:00 годині в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (в. Короленка,6) відбудеться презентація книги Івана Дем'янюка "Ми вище прапор підіймемо! Нарис історії боротьби за українську на­ціональну символіку на Рівненщині. 1988-1991 роки".

У монографії на багатому історико-політологічному матеріалі висвітлюється боротьба за українську національну символіку на Рівненщині протягом 1988 - 1991 років, її вияви в ідеологічно-пропагандистській боротьбі, громадсько-політичній діяльності та відношення тодішньої влади до цієї проблеми. Розглядаються конкретні форми й методи як боротьби за українську символіку, так і протистояння їй. Сам процес боротьби розглядається через діяльність головних учасників тодішнього політичного процесу в Україні й на Рівненщині.

Наукове видання присвячене ХХ-річчю державної символіки незалежної України.

Автор книги Дем'янюк І. В. – написав більше 150 публікацій наукового, публіцистичного характеру на теми історії, політики, політології, релігієзнавства. Був керівником Редакційної колегії "Книга пам’яті. Рівненська область" та Редакційної колегії серії книг "Реабілітовані історією" (1994 – 1998 роки). Член Національної спілки журналістів України.

У презентації візьмуть участь історики, науковці, просвітяни, учасники Народного Руху України, творча інтелігенція міста.

Коментарі

Твій похід в колоні,очолюваній енкаведистом Б.Стекляром , як кореспондується з цим?Матеріал для цієї книжки збирав?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.