На Рівненщині зібрались "твітеряни" з усієї України. ФОТО

22 червня у місті Дубно вперше проходила подія ДубноТвІвент. Вона зібрала разом користувачів соціальної мережі мікроблогів Twitter зі всієї України. Серед учасників представники Сімферополя, Тернополя, Ужгорода, Черкас, Києва, Львова, Рівного, Луцька, Івано-Франківська, Рівного та Дубна. Тематика зустрічі – "Сім’я та Інтернет". 

Доповідачами події виступили "твітеряни" із різних міст. Вони зачепили широкий спектр тем – від глобалізації до проблем доступності інформації в Інтернеті для людей з особливими потребами. Багато виступів також було присвячено особливостям взаємодії в соціальних мережах людей різних поколінь. Учасники жваво ділились власним досвідом з цих питань.

Окрім офіційної частини блогери брали участь в різноманітних конкурсах та відвідали з екскурсією Дубенський замок. Ввечері в пабі "Альт" на них очікував сольний виступ лідера гурту "Фіолет" - Сергія Мартинюка (Колоса). 23 червня блогери з екскурсією побували на Тараканівському форті.

Зустріч підтримали Дубенська міська рада, Дубенський історико-культурний заповідник, Союз Українок на Дубенщині, компанії Cyfrolab та приватний фотограф Максим Баландюх.

Автор фотографій: Тарас Демчук

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.