Рівненські абітурієнти забули про ЗНО

На Рівненщині проінспектували ЗНО. В ролі інспекторів виступила громадська мережа «ОПОРА», котра забезпечила спостереження на 25% пунктів тестування області.

Як зазначили спостерігачі, головною причиною недопуску та позбавлення абітурієнтів права роботи над тестами є відсутність документів. Загалом, у Рівнеській області зафіксували 12 випадків недопуску абітурієнтів на пункти тестування через брак необхідних «папірців».

Також мав місце ряд цікавих випадків, коли учасники ЗНО приходили здавати тестування не у той день. Наприклад, під час іспиту з історії України у Рівненській ЗОШ №23 абітурієнтка прийшла складати тести не 19 червня, а на день пізніше – 20 червня. Дівчина поплатилась за свою неуважність і змушена буде складати іспит наступного року.

«Опорівці» зафіксували 4 випадки, коли під час «технологічної перерви», де представники Державної служби охорони перевіряють абітурієнтів металодетекторами на наявність різноманітних допоміжних засобів, абітурієнтів виставили за двері.

- Окрім випадків, коли в учасників тестування знаходили телефони під час «технологічної перерви» були зафіксовані випадки, коли абітурієнти безпосередньо в аудиторії намагалися скористатися мобільними телефонами для того, щоб покращити свої результати. Зокрема, під час тестування з географії у Рівненській ЗОШ №13 інструктор помітив як одна з абітурієнток користується мобільним телефоном, який вона вклала у тестовий зошит. За порушення дівчина була позбавлена права продовжити складати тестування, - розповів керівник освітніх програм Громадянської мережі «ОПОРА» у Рівненські області Анатолій Бондарчук.

Були випадки, коли учасники ЗНО намагались допомогти один одному та підказували правильні, на їх думку, відповіді, за що отримали попередження.

Щодо порушень персоналу, то найсерйознішим із них є те, що на окремих пунктах тестування чергові дозволяли, щоб у туалетах одночасно знаходилося більше одного абітурієнта. Зокрема, такий випадок зафіксовано 19 червня у Рівненській ЗОШ №9 під час тестування з історії України, повідомила «ОПОРА».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.