У Рівному відбулась бізнес-кухня для молоді

Відкриття альтернативних кафе, створення велоклубу, надання фотопослуг, встановлення сонячних батарей, а ще фінансові та юридичні консультації. Ці та інші ідеї презентували молоді люди експертам, серед яких були представники бізнесу, економісти, науковці. Вони й визначали проекти, які в подальшому можна успішно реалізовувати. Це стало можливим у рамках обласного конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. На Рівненщині він відбувається вже вчотирнадцяте.

Основне його призначення – дати можливість молоді заявити про себе і знайти перше робоче місце, пояснила керівник МГО "Молодіжний центр праці Спеціаліст" Наталія Савченко, що є одним із організаторів заходу. Так, під час конкурсу його учасники презентують себе і свої ідеї бізнесменам, тож мають можливість працевлаштуватися в них, або ж започаткувати власну справу.

Натомість, окрім бізнес-планів, учасники конкурсу представляли ще й соціальні проекти. Кращі з них презентуватимуть у столиці. Обласний конкурс є етапом всеукраїнського. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, минулоріч Рівненщина продемонструвала найкращі результати – молодіжні соціальні проекти посіли перше та друге місця.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.