На Рівненщині за отруєння дітей покарають директора комунального підприємства

На початку квітня у селі Могиляни Острозького району отруїлися діти. Тоді в Острозьку ЦРЛ було госпіталізовано 22 юних пацієнти. Їх після надання допомоги та одужання відпустили додому. За фактом отруєння Острозька міжрайонна прокуратурою проводила розслідування стосовно директора КП «Відродження» Могилянівської сільської ради, через службову недбалість якого було заподіяно шкоду здоров’ю дітей (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України).

Острозький міжрайонний прокурор Любов Ковальчук повідомила, що розслідування завершено.

– Посадовець обвинувачується в тому, що неналежно виконував свої службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, та у період часу із вересня 2011 по квітень 2013 року допустив здійснення комунальним підприємством, яке очолює, господарської діяльності із надання послуг питного водопостачання та водовідведення без передбачених чинним законодавством дозвільних документів, а також із порушеннями вимог екологічного та санітарного законодавства, – повідомила Любов Володимирівна. – Такі  злочинні дії спричинили настання тяжких наслідків у вигляді масового захворювання жителів с. Могиляни Острозького району. До Острозького районного суду направлено обвинувальний акт щодо підозрюваного та угоду про примирення останнього із потерпілими.

Ключові слова: 

Коментарі

Це добре що підписали акт про примирення між потерпілими та керівником, але знаючи роботу сільських підприємств по водопостачанню можу з впевненістю сказати, що це держава загнала їх в глухий кут, а тепер шукає "стрілочників". Журналістам раджу взяти інтерв ю в когось із керівників цих підприємств і вони розкажуть як весело їм живеться, скільки коштують ті дозвільні документи, скільки вони можуть відремонтувати чи продезифікувати водогонів, за кошти цього п-ва і т.д.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.