На Рівненщині студентам допомагають знайти роботу

Підготуватися до співбесіди з потенційним роботодавцем, правильно написати резюме, визначити особистий потенціал для організації власної справи або ж рівень відповідності тій чи іншій професії мали можливість учасники семінарів-тренінгів. Цьогоріч провели більше десятка таких заходів для майже півтисячі студентів, аби після закінчення навчання допомогти їм якнайшвидше працевлаштуватися.

За рішеннями наради із ректорами ВНЗ та роботодавцями, проведеної з ініціативи облдержадміністрації, служба зайнятості Рівненщини запровадила нові форми консультування старшокурсників.

При Національному університеті водного господарства та природокористування та Національному університеті "Острозька академія" функціонують "Інформаційно-консультаційні центри служби зайнятості". У них, окрім семінарів-тренінгів, фахівці служби зайнятості постійно допомагають студентам у пошуку роботи.

Разом із тим усі випускники ВНЗ у центрах зайнятості Рівненщини можуть підібрати вакансії у загальноукраїнській базі, побувати на ярмарках вакансій, зустрітися з потенційними роботодавцями, пройти перед працевлаштуванням стажування на робочих місцях, а за потреби підвищити кваліфікацію на курсах цільового призначення.

З початку року цими та іншими заходами активної політики зайнятості скористалися шість тисяч молодих людей у віці до 35 років. 2700 із них отримали робочі місця. Ще 165 одержали стартовий капітал для реалізації власних бізнес-планів, тож, окрім само зайнятості, ці молоді спеціалісти ще й створюватимуть у перспективі нові робочі місця.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, щоб підвищити конкурентоспроможність на ринку праці ще 2600 недосвідчених фахівців, їм запропонували безкоштовно пройти професійну перепідготовку або ж підвищити кваліфікацію.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.