Рівненська родина регулярно обкрадала супермаркет

Невідомий чоловік намагався поцупити з супермаркету м`яса на суму майже 300 гривень. Він разом з дружиною та дочкою вже неодноразово були помічені на скоєнні ряду крадіжок, проте всім трьом вдавалося вчасно зникнути з місця події. Цього ж разу підприємлива родина була спіймана на "гарячому" нарядом групи затримання Державної служби охорони.

Ця подія відбулася в одному із супермаркетів Рівного. Близько п`ятої години дня чоловік з жінкою зайшли до супермаркету і як звичайні покупці почали обирати товар. Проте жінка, обравши потрібний, намагалася непомітно між рядами передати його чоловіку, а той в свою чергу з краденим прямував повз касу до виходу. Аби не викликати підозр, за дрібніші покупки жінка завжди розраховувалася.

- Ми помітили їх вже давно, - розповідають працівники закладу. - Зазвичай з ними ще ходить дочка. Проте в попередні рази не вдавалося їх спіймати. А сьогодні за ними вже слідкували від моменту, коли вони зайшли в супермаркет. Коли помітили, як ховають товари, відразу викликали правоохоронців.

Наряд групи затримання Державної служби охорони прибув за лічені хвилини, так що подружжю не вдалося зникнути з місця злочину на авто, до речі - з іноземними номерами. Правоохоронці розповідають:

- Сім'я дуже солідно і пристойно вигдядає. Що штовхає їх на постійні крадіжки - незрозуміло… Чоловік, виправдовуючись, казав, що і сам не знає, чому він це робить. А жінка взагалі висловила непідробне здивування від зробленого чоловіком.

Як повідомляє прес-служба УДСО при УМВС України в Рівненській області, затриманими виявилися місцеві жителі. Їх доставили до Рівненського міського відділу міліції для з’ясування істинних причин скоєння злочину і винесення відповідного процесуального рішення.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.