У Рівному скасували концерт через політичного спонсора

У Рівному скасували концерт акустичного гурту "Схід". Концерт мав відбутися вчора у кіноклубі "Gonzo" за підтримки громадського руху "Український вибір". Перед концертом рівненська спільнота почала обурюватися тим фактом, що захід проводиться за спонсорства прополітичного руху. 

В соціальній мережі "Вконтакте" в групі, присвяченій цьому концерту, розпочалася дискусія поціновувачів творчості гурту "Схід". Люди висловлювали незадоволення, що до концерту причетний "Український вибір". Тож музиканти, аби не дратувати своїх прихильників, концерт просто-на-просто скасували.

Прочитати дискусію можна у вищезгаданій групі Акустичний Вечір гурту "Схід"

Коментарі

напевно ви неуважно читали ту переписку, або і не читали її взагалі. Троє "свідомих" але не надто адекватних людей натиснули на ударника гурту. І саме через те, що барабанщик злякався когось концерт гурту Схід не відбувся. Натомість того дня виступив шикарний гурт "Земля живих".
Стосовно відміни концерту - "Владислав Білий
От особисто я,цілком не проти виступити,та коли вже іде конфлікт інтересів в самому гурті,тут як не крути нічого не поробиш,а те що якимсь задротам,які тільки говорити вміють щось не подобається,як на мене на це не варто зважати............))......
27 чер о 2:45" це коментар фронтмена гурту. Це до теми "професіоналізму" автора цих рядків.

Хлопці зі Сходу - молодці що не підписались за політиків!
Вася Вагін, якби вони так у відкриту обіс**ли організатора - це був би для них ризик.

А був такий гарний шанс "аполітизованим хлопцям" обіс**ти вищезгаданий рух...Це ж бо як на алко-фестивалі "Оболонь" вийти на сцену і сказати - ПИВО - УРІНА!!!!

а "антиполітична" позиція - вже політика, ІМХО

P.S. адміни сайту, поміняйте капчу - незручна до головного болю

В Рівному ви-не бажана публіка!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.