У Рівному екс-нардеп отримав нову посаду

Колишній народний депутат від Народної партії України він же голова Рівненської обласної організації Товариства лісівників України Микола Шершун нині при  новій посаді. Його обрали головою Федерації профспілок Рівненської області.

Микола Шершун на посаді голови Федерації профспілок Рівненщини змінив Миколу Сірука, який пішов з цієї посади за власним бажанням. При цьому, що цікаво, члени Ради проголосували за призначення Сірука заступником голови Федерації профспілок області на постійній основі. Тобто пан Сірук ніби посунувся на користь Шершуна, не втрачаючи місця працевлаштування.

Фото з fpsu.org.ua
Фото з fpsu.org.ua

Ключові слова: 

Коментарі

Продовжуй,цікаво!

Красава, дача це святе, він знае кому допомагати)))
БРАКОНЬЄР НОМЕР 1 НА Рівненщинні,твій ХАРЯтонович!
У всіх лісгоспах почуває себе,як у дома! Цілу династію започаткував, хер станеш на яку посаду керівну в лісовому господарстві, скрізь -кум, сват, дочка, зять Шершня. Доприкладу:
Начальник управління Грицайчук ( по кличці седой вор), сват. Директор ДП"РІвненське лг" Білий (повний 0 у веденні лг) зять...кому цікаво можу продовжити список.

Знаю Харитоновича уже багато років. Нічого не можу сказати погано. Можу похвалити лише. допоміг лісом добудувати мені дачу... Дякую

Гімлер теж був хорошою людиною для військ СС!, і для всіх хто кормиться з його руки теж хороший, а чому б ні, правда? А те що попередній дописувач сказав, що він брехун то це на 100% ПРАВДА, В ЦЬОМУ ПЕРЕКОНАВСЬ САМ ДЕКІЛЬКА РОКІВ, а як бреше то навіть не засміється.

Харитонович, дуже хороша людина! Не ображайте його. Відповідальний, дотримує слова, творить добро і допомагає людям! Людина, яка не наживається на інших. Щиро вірю у його успіх!

Пишдець всім санаторіям і районним організаціям,що підпорядковуються даному шефу, все під себе підгребе, як лісгоспи Рівненщини. От грабіжник, от харю відпас, жир-трес, а брехун ой-йо-йой!

ДАААА! Цей захистить!, запустили козла в капусту! Ну, що би не робить, лиш би нічого не робить, а доречі це вже підготовка адмінресурсу до призедентських виборів!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.