Активісти Рівного пропонують виділити матеріальну допомогу ветеранам УПА

На цьому тижні активна молодь з обласного центру спробувала зібрати кошти, щоб матеріально допомогти ветеранам Української Повстанської Армії. Рівненська міська організація УНА не могла не підтримати таке починання і вирішила допомогти ветеранам ще й на вищому рівні. Перший заступник голови РМО УНА Ярослав Гранітний звернувся до депутатів міської та обласної рад з пропозицією на найближчій сесії поставити питання про виділення додаткової матеріальної допомоги ветеранам до Дня Незалежності України.

- Хоча ми, на відміну від інших, так званих, опозиційних сил, не маємо представництва в Рівненській міській і обласній радах, проте наша ініціатива знайшла схвалення в деяких депутатів, - зазначив Ярослав Гранітний. - Це дозволяє сподіватися на те, що рішення про матеріальну допомогу буде прийнято, й достойне починання молодих хлопців і дівчат розвинеться в дещо більш серйозне.

За словами Ярослава Гранітного, дещо дивує позиція однієї з найпотужніших сил, яка позиціонує себе як націоналістична. Не зважаючи на те, що вона має суттєве представництво на рівні міської, обласної та Верховної Ради, активна націоналістична молодь, змушена шукати альтернативні методи допомоги ветеранам УПА. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської організації УНА

 

Коментарі

тільки вмієш що писати і просити! побачимо скільки ти допоможеш!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.