У Рівному зняли бігборди з Януковичем. ФОТО

Напередодні Дня Конституції України у Рівному здерли бігборди із силуетом, який нагадує президента Віктора Януковича. Їх розмістив нардеп-бютівець Юрій Вознюк в районі центрального автовокзалу Рівного. Як пише Вознюк на своїй сторінці у "Фейсбуці",  зображення прибрали вже за дві години після поклейки (див. фото).

 

Ключові слова: 

Коментарі

От і порозумілись:)Буду вам вдячна. Але в будь-якому випадку пенсіонерка зверталась в громадську приймальню з цією проблемою,її там уважно вислухали та пообіцяли виправити ситуацію,та, мабуть, забули про обіцянку,бо з жовтня місяця так нічого і не змінилось.Мораль така:дали обіцянку -виконуйте,навіть якщо це графіті не шедевр рук ваших прихильників.

Ні не чиновник, українець і мені дійсно прикро за те що зробили цей напис в підїзді, але чомусь мені кажеться, що це не сторонники Вознюка, бо після такого напису я би ніколи за його не проголосував! Я постараюсь передати цю інформацію Вознюку .

Мені байдуже хто такий Колісниченко і Вознюк:) Перед законом всі рівні!
http://piccy.info/view3/4796872/7ee5bd7f298793d6aee0cb46085ae01f/
http://piccy.info/view3/4796870/8b406fda223e5ac50b2b0a7434bf0b28/
http://piccy.info/view3/4796866/4a489989aa84df992b693b186f489faf/
http://piccy.info/view3/4796891/c0558655f62ad504846e4a7e6558042b/
Ти не знаєш хто оплатив адвоката та носить передачі в буцегарню для Володимира Никоненка та Ігора Ганенка?
Добре чужими руками жар загрібати.

в черговий раз відписався,чи ти ,раптом, не чиновник?:)

ТО нехай її діти беруть приклад з Вадіка Коліснеченка, хто їй не дає. А про адресу дійсно чому не можна вказати, щоб виправити ситуацію!

22тролю: Вже давно все написано:) і на порталі Української правди і 4влади і,взагалі,на всіх порталах,які опублікували цю новину і де не відключені коментарі! І буду писати до тих пір, аж поки пан Вознюк або його громадські діячі не витруть ту фарбу з дверей та стіни.
2журналістам:
1.Пригадайте січень місяць у Сумах і подумайте чи варто Піаритись так,щоб потім дурні студенти за тебе сиділи в буцегарні?Чи може на депутатів закони не розповсюджуються? Чи ,можливо, депутатська недоторканість дається в знаки ? Я не хочу щоб мої діти брали з пана Вознюка приклад,бо в мене немає стільки повноважень і грошей на Хорошого адвоката!
2. Шановні нам всім варто пригадати влучні слова професора Преображенського :"А кто она такая ваша разруха? Старуха с клюкой?Да её вовсе не существует...когда я начну мочится мимо унитаза,и моему примеру последуют другие у меня наступит разруха.Разруха не в клозетах,а в головах!
Невже в Конституції України має бути написано,що громадянин України не має права-
писати по стінах!
мочитись по закутках!
плювати в ліфті!
3.А ще варто замислитись чому наші люди голосують за ПР? Можливо, пану Вознюку варто нам всім нагадати про людську гідність,про культуру,про національну свідомість,про закони і мораль? Нагадувати,вчити та показувати на власному прикладі. Чого він,на жаль,не робить:(

Доброго дня) знов, нажаль, у коментах пустодзвін((, людина предметно висловила невдоволення з приводу дій влади) (адже Верховна рада в Україні теж влада, відтак і депутати ВР - представники влади). Наводить конкретні приклади а Ви її ображаєте((. "Тролем" обізвали... це ж сайт чесних новин, якщо я не помиляюсь! може варто зїздити та подивитись що там сталось, де що фарбою вимазали? неможна так однобоко висвітлювати події. Якщо нашкодив депутат, чи його представники - треба виправити, навіть якщо він і опозиціонер.

адреса є в коменті в досьє Вознюка на цьому сайті,сходи. Такий розумний писати всілякі коменти,а коли дійшло до діла то знову відписався. Побачу як ти на мінімальну пенсію будеш собі двері міняти щоразу після передвиборчої компанії таких завзятих депутатів.

Вкажіть адресу, висилаємо кваліфікованих спеціалістів, згідно Вашого діагнозу!

Ще на портал Української правди це саме написати не забудь.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.