У Рівному зірвали виступ куми Ющенка

У Рівному 20 червня повинен був відбутись концерт уродженки Рівненщини, куми екс-президента Віктора Ющенко, народної артистки України Оксани Білозір. Але його відмінили незважаючи на те, що достатня кількість квитків була продана.

 

 

 

За поясненнями кореспондент сайту "ВСЕ" звернулась до директора Рівненського драмтеатру Володимира Петріва, де мав відбутись концерт.

- Організатор продавав квитки, але на підписання угоди про оренду так і не з’явився. То про який концерт може йти мова, якщо документ не лежав у мене на столі, - сказав Володимир Петрів.

Наступним співрозмовником журналіста став головний організатор концерту Микола Орешко, котрий великого бажання спілкуватись з пресою не мав та попросив звернутись до директора театру. А почувши версію Володимира Петріва додав:

- Тоді хай так і буде. Він директор, йому видніше. Я коментувати ситуацію відмовляюсь.

Залишається незрозумілим, чому без попередньо підписаної угоди на оренду театральної зали дозволили продавати квитки у касі театру. Можливо істинною причиною того, що рівняни так і не почули Оксану Білозір є щось більше ніж просто гроші?

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.