У Рівному працівники ДАІ врятували юнака від смерті

З подякою про порятунок сина звернувся рівнянин Сергій до начальника управління МВС України в Рівненській області генерал-майора міліції Василя Лазутка. Як виявилося, працівники ДАІ фактично врятували життя його синові – теж Сергію.

Зранку 20 червня мій 18-річний син прийшов влаштовуватись на роботу на один з автокомплексів по вулиці Соборній. І там з ним трапився нещасний випадок – його було уражено електричним струмом. Ураження було такої сили, що в нього зупинилося серце, – розповідає пан Сергій.

Про те, що трапилася така біда, було одразу повідомлено на станцію швидкої допомоги. Однак бригада, котра отримала виклик о 8.30 ранку, сповістила батька Сергія про те, що автомобіль швидкої допомоги через вранішні затори фізично не може вчасно дістатися до молодого хлопця.

Отримавши ще один удар долі, батько в розпачі звернувся до найближчого екіпажу ДАІ з обслуговування обласного центру з проханням посприяти тому, щоб карета швидкої допомоги безперешкодно дісталася хворого.

В мене в самого ледве серце не стало, коли мені повідомили, що карета швидкої допомоги не може вчасно приїхати до мого сина. На щастя, на моєму шляху трапилися ці хлопці. Скільки житиму – дякуватиму їм за те, що одразу все покинули заради спасіння мого сина і через все місто провели автомобіль швидкої допомоги. Лише завдяки їхнім оперативним діям, медикам вдалося вчасно провести реанімаційні заходи, – розповідає батько хлопця, який пережив стан клінічної смерті.

-Я не роздумуючи написав подяку і заніс її до начальника обласного управління міліції Василя Лазутка. Дякую Богу та йому за те, що в ДАІ працюють такі люди, – резюмував пан Сергій.

Про це повідомляє новини Рівного прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.