Міліціонери спільно з владою відкрили на Рівненщині вже четверту капличку

У селі Маюничі, де ділять простір Рівненська та Волинська області, віднедавна звели святиню.На урочисте відкриття каплички зібрались жителі не тільки Маюничів, а й навколишніх сіл. У святковому однострої розташувались співробітники стаціонарного посту №2 служби ДАІ, що у Сарнах. Для усіх разом і для кожного поодинці цей день особливий, адже слово духовність у душі кожного із нас означає щось своє. А ще люди бажали особисто побачити тих, хто не оминув увагою їхнє поселення і облаштували тут маленьку святиню.

— Я хочу щиро подякувати цим людям за те, що вони зробили нам таку благодать, — розповідає Ніна Стельмах, жителька села. — Зазвичай ніхто допомагати не хоче, бо село маленьке. А тут Господь-Бог послав таке. Це для нас дуже велика радість. Люди їдуть, усі заходять, дякують.

За ініціативи начальника Управління внутрішніх справ України в Рівненській області новозведена святиня є уже четвертою на рахунку рівненських правоохоронців. Так, минулоріч, поблизу села Опарипси, що на Радивилівщині, біля стаціонарного поста ДАІ № 1 відкрито капличку Преподобного Феодора Острозького. У день Святого Миколая біля стаціонарного поста № 3, розташованого на автодорозі Київ-Чоп, неподалік Корця, відкрито капличку імені Святого Миколая Чудотворця. У квітні, цьогоріч, поблизу Рокитного, на трасі державного значення Київ-Ковель-Ягодин відкрито капличку Покрови Богоматері. І у день святкування 17-ї річниці Конституції України урочисто відкрито капличку на кордоні Волинської та Рівненської областей.

Коментарі

Це не цирк, це правоохоронці думають, що тепер на постах можна буде брати хабарі по Божому благословінню, але гріх від того меншим не стане. Краще б боролись з злочинністю, а то вже в Рівному посеред білого для грабують громадян, а що твориться на автошляхах, починаючи від дорожнього покриття, за стан якого також відповідають органи ДАЇ, закінчуючи хабарями та мажорним безпредєлом всіляких мажорів та "приблатньонних" органів! Не завжди благіми намірами дорога вистеляється до Раю!

Цирк на дроті!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.