У Рівному молодь побилася з міліцією. ФОТО

Святкування Дня Молоді в Рівному завершилось бійкою молоді з міліцією. Намагаючись безпідставно заарештувати хлопців зі столиці, що хотіли показати містянам фаер-шоу, міліція затримала 16-річного хлопця, який просто запитав чому їм не дозволяють виступати, пише рівнянин Олександр Войцеховський у спільноті "Типове Рівне".

«Він запитав, за що хлопців хочуть пов'язати і чому забороняють показувати фаєр-шоу. Він не чипав їх взагалі, просто розмовляв з ними", – розповів очевидець інциденту, який просив залишити своє ім’я в секреті.

З незрозумілих причин міліціонери вирішили затримати хлопчину, не повідомивши причин затримання. Стражі порядку грубо порушували закон і застосовували до хлопця силу (заломлювали руки), - зазначає автор допису Олександр Войцеховський. До зауважень були байдужі, і навіть штовхали і били дівчат навколо. Хлопця заштовхали до машини і відвезли до міськвідділу міліції.

Небайдужі рівняни, які перебували до 23 години під відділком, розповіли, що за гратованими дверима вони бачили 16-ти річного хлопця в кайданах. «Він просив послабити кайданки, але міцілія не регувала. Він казав, що йому 16 років і що він не повнолітній, те саме – нуль реакції. Він просив, щоб йому пояснили, за що його затримано – так само нічого не сказали», – стверджує очевидець.

Упродовж години міліціонери не могли пояснити, за що затримали хлопця і чому його тримають в кайданах у коридорі. Тим часом на Майдані небайдужа молодь оточила УАЗик і не давала безпідставно затримати факірів. 

Автор: Олександр Войцеховський

Фото: Надія Козицька

Від редакції: позицію рівненської міліції читайте згодом на сайті "ВСЕ". 

Ключові слова: 

Коментарі

Нарики мають сидіти в тюрмі.

Он махал своими шарами возле памятника,,,остались следы,,,нарушил "благоустрiй" всё по закону,,,,идиотизм .Люди делают свою работу,а вы хернёй страдаете...

Какие у них разрешения были??? Просто захотел...просто пришол ...!!! И думаю не нужно к словам цепляться,,не у всех есть такое спец.образование как у вас...вас учили писать так,что бы поинтереснее было!!!!

Я такого же мнения..
Тот, кто против милиции - тот нашёл в этом какую-то катастрофу - "не дали выступить" "арест 16ти летнего" и т.д.
Вы что тут все дебилы?
Это же мать вашу не шариками жанглировать а настоящим огнём!
Ещё и канистру бензина принести в толпу зивак - это уже статься "терроризм"!
Может они предвратили страшную беду...
Может быть так, что кого-то сожгли или толпу подожгли людей, детей - завтра бы писали - "куда милиция смотрела?"
Во народ у нас тупой!
Ещё и какие-то малолетки лезут в адвокаты..
Ты подойди в Испании (например) так к полицианту и попробуй пообсуждать с ним его действия - нахрен закроют ещё такой потом штраф заплатиш, что пол года копить на его будешь...
Кароче - вся эта история просто чей-то пиар..

почекайте, міліція назвала причину затримання: прорушення благоустрою міста, а не техніки безпеки чи відсутність дозволів. На прохання вказати який саме пункт чи бодай розділ - вони не зреагували.
5.1.12. робити написи, малюнки та подряпини на стінах будинків, споруд, парканах, тротуарах, шляхах, набережних, пам’ятниках та інших елементах благоустрою
(але то не зовсім відповідає дійсності).
Тому мене особисто обурює не те, що зупинили щоу, а те, як це намагались пояснити не тими положеннями.

Є кілька "невідомих" складових відповіді на які не наведені у статті та не повідомлені у коментарях.
Це:
1. Хто запросив хлопців робити файр-шоу?
2. Чи потрібні якісь дозволи для проведення файр-шоу?
3. Чи мали хлопці необхідні дозволи?
Як я зрозумів, хлопець, якого затримали - не з групи, яка проводила файр-шоу.
А відповідно підстав затримувати його за те, що задав питання про те "чому затримують хлопців з файр-шоу" - 100% не було.
Чи Ви вважаєте, що за запитання можна затримувати?
Ще одне, не перекручуйте.
Якщо Вам захочеться покидати в центрі міста ножі чи постріляти (а Ви при цьому цирковий артист і маєте відповідну кваліфікацію і Вас запросили організатори свята), то Ви спокійно там покидаєте ножі і постріляєте.
Замідьте, виходжу з того, що ніхто не навів даних про те, що якісь дозволи буди необхідні і цих дозволів не було!

І ще одне - визначтеся - то молодці чи мєнти? Бо, як на мене, це прямо протилежні речі.

Я завтра может захочу ножами кокидаться в центре города или пострилять,,соберу толпу ,,,так же покруче!!!! А если кому в голову попаду,вы уж люди не обижайтесь!!! А быдло те люди,кто из реальных нарушений себя пиарит.... попало бы вам в голову или вашим детям такая хрень----думаю первым же делом на пушкина побежали бы к тем самым ментам'''!!! Ребята молодци,сработали вовремя .

За що затримала міліція 16 річного? За що його тримали в наручниках у відділку? За те, що він поцікавився у них, чому затримують киян? Мєнти це всесильні боги і на права людей їм побоку? Якщо, припустимо, я не порушую громадсткий порядок, то за що мене затримувати? Трошки думай що пишеш....

міліція і беркут ганьба

Меня интересует, чем закончилось. Где результат?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.