Рівняни шукали кохання наосліп. ФОТО

Вчора, 30 червня, на День молоді рівняни сходили на побачення наосліп, котрі дня них влаштувала найбільша у Рівному соціальна спільнота «Типове Рівне».

Тих, хто готовий ризикнути, виявилось не так багато. Оскільки було сформовано лише 15 пар. Але сміливці, котрі все ж таки не побоялись довіритись організаторам у виборі пари для себе, переважно були задоволені.

- Враження чудові, емоції зашкалюють. Андрій, мій партнер, виявився чудовим, веселим хлопцем. Тому ми гарно провели час разом. Жартували з ним після 00:00,що, мабуть, ми пара, яка найдовше протрималась і провела найбільше часу разом. Спілкування продовжуємо, в нас ще є купа планів як провести час весело і з користю. Знаєте, були випадки коли партнерка, після вибору пари, просто відверталась, навіть не поспілкувавшись з партнером...Я вважаю, що не можна пізнати людину лише дивлячись на зовнішність та одяг, - поділилась учасниця побачення наосліп Наталія Оксенюк.

В подальшому організатори планують залучити до побачень наосліп ще більше людей та в майбутньому мають намір розвиватися і провести все на найвищому рівні.

Фото надіслав Костянтин Харчук.

Ключові слова: 

Коментарі

Було класно,охота чим побільше такіх заходів

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.