Рівнян за незаконні "сирени" і "мигалки" штрафуватимуть на 50 тисяч

У період з 1 по 10 липня 2013 року в Рівненській області відділом Державтоінспекції УМВС України в Рівненській області, як і на території всієї держави, проводитимуться цільові профілактичні заходи під умовною назвою "Спецсигнал".

Метою проведення операції є впорядкування встановлення та використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах.

В разі виявлення фактів незаконного встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв, водіїв буде притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст. 122-5 КУпАП – "Порушення вимог законодавства щодо встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв", санкція якої передбачає накладення штрафу від 42500 грн. до 51000 грн. з конфіскацією спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.

Крім того, у відповідності до вимог ст. 265-2 КУпАП "Тимчасове затримання транспортних засобів", за вчинення даного правопорушення передбачається тимчасове затримання транспортного засобу на спеціальний майданчик. Про це повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.