На Рівненщині богатирі тягали вантажівки

30 червня в Радивилові на майдані Незалежності в рамках святкування Дня молоді відбулися "Богатирські ігри" серед найміцніших спортсменів району. Учасники змагань перетягували вантажівку, штовхали колесо від трактора та переносили дві 50-кілограмові колоди. Всі вправи виконувалися на час.

У підсумку команда Державної пожежно-рятувальної частини №19 у напруженій боротьбі виборола ІІ-ге місце. Рятувальникам-богатирям Василю Казміруку, Володимиру Перетятку та Олександру Степанюку не легко дався такий високий результат, адже змагатися довелося з найкращими спортсменами  спортивно-атлетичних шкіл району.

Варто зазначити, що даний вид спорту не лише загартовує силу волю та зміцнює здоров’я, але й серйозно допомагає у службовій діяльності. Результати, що показали працівники Держслужби з НС, не поступаються досягненням їх досвідчених колег з відомих спортивних шкіл.

Як повідомляє новини Рівненщини прес-служба ГУ ДСНС в Рівненській області, рятувальники виступали на рівні майстрів спорту, відтак перспектива нових досягнень та рекордів цілком реальна.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.