Спортсменка та танцюристка з Рівненщини отримали гроші від Азарова

Дві представниці Рівненщини отримали премії Кабінету Міністрів України. Кращою в номінації "За творчі досягнення" визнали Валерію Супонькіну-Лагнюк, керівника зразкового аматорського ансамблю сучасного танцю "Едельвейс" міського палацу культури. Її колектив неодноразово ставав володарем гран-прі різних конкурсів та телепроектів. Торік Валерія Супонькіна-Лагнюк отримала відзнаку "Гордість міста". Також вона є співавторкою книги "Едельвейс: життя вирує".

Також премією Кабінету Міністрів відзначили Катерину Гусєву, яка є чемпіонкою України, а також чемпіонкою світу з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху. Вона отримала ліцензію на участь у Дифлімпійських іграх 2013 року в Болгарії.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, розмір премії становить 3 400 гривень. Цьогоріч кращих обирали серед 244 претендентів. В результаті присудили 60 премій у 6 номінаціях: "За виробничі досягнення", "За наукові досягнення", "За творчі досягнення", "За спортивні досягнення", "За особисту мужність" та "За внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху".

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.