Раллі "Україна-Трофі-2013" пройде на Рівненщині без Януковича. ФОТО

З 28 червня по 4 липня в Україні пройде автомобільний марафон  Україна-Трофі-2013. Урочистий старт змагань відбувся 29 червня на головній площі країни - Майдані Незалежності.

Парад спортивних автомобілів та квадроциклів, десятки спеціально підготовлених екіпажів для боротьби на першість на одній з найдовших та найскладніших трас в Європі, - старт Україна-Трофі.

Цього року організатори підготували більш складну і цікаву трасу протяжністю більше 1 200 км: Київ - Ясногородка - Овруч - Олевськ - Сарни. Під девізом "Пізнай Україну!" гонщики проїдуть трьома областями України - Київській, Житомирській та Рівненській, відкриваючи дивовижну красу нашої країни.

Важливо, що принцип "перемога будь-якою ціною" неприйнятний для пілотів Україна-Трофі. Дбайливе ставлення до природи і взаємодопомога - важлива частина філософії гонок по бездоріжжю.

Перший віце-президент Автомобільної Федерації України Віктор Вікторович Янукович сказав перед стартом:

- Маршрут Україна-Трофі ми повністю погодили з екологами, він проходить далеко від усіх заповідних зон. Привернути увагу до неповторної української природи - одна з головних цілей чемпіонату. Ми вважаємо - це стосується всіх пілотів, - що простого дотримання рекомендацій екологів недостатньо. Тому на протязі всього маршруту будемо намагатися розповідати дітям і всім уболівальникам наскільки важливо зберегти красу цих місць. У наших планах брейн-ринги, конкурси малюнків і ряд інших цікавих ініціатив для дітей.

Всі екіпажі підпишуть Кодекс екологічної відповідальності, який регламентує поведінку автогонщиків під час змагань.

4 липня о 15:00 у Сарнах відбудеться фініш 6 етапу перегонів. Цього дня оголосять результати змагань та нагородять переможців. З цієї нагоди влаштують святковий концерт.

За матеріалами офіційного сайту перегонів www.ukraine-trophy.com/

Коментарі

Ну и ничего,гонка ж состоялась...Подумаешь одну пропустит,перелом руки это не шутки,можно усугубить дело так,что три месяца потом на больничном будешь лежать...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.