У Рівному націоналісти мітингом відзначили річницю партії. ФОТО

30 червня відбувся патріотичний мітинг приурочений річниці проголошення акту відновлення Української Держави у Львові 1941 року та 23 річниці створення легендарної націоналістичної партії УНА - УНСО.

Згадати бійців за батьківщину на мітинг прийшли представники організації "Просвіта", партії УНА - УНСО, "Собор", Спілки письменників на громадські активісти.

Обласний керівник партії УНА Олександр Музичко, разом з побратимами поклав квіти до пам’ятника Степану Бандері:

- Сьогодні день народження УНА - УНСО, день народження Головнокомандуючого УПА Романа Шухевича та річниці проголошення Акта відновлення Української Держави. В цей знаменний день ми зібрались, щоб ще раз пригадати минуле і справедливо будувати майбутнє, - зазначив Музичко.

В рамках заходу відбувся молебень за загиблими у боротьбі за українську державність. Про це повідомляє прес-служба РМО УНА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

1. А Коваль і не вступав в "Собор". Політична сила просто висунула його кандидатуру на проміжних виборах до облради.

2. Москальова досі очолює партію Соскіна на Рівненщині.

ходять слухи що Роман Коваль кинув Собор і очолив міське УНА-УНСО в заступники взяв Москальову, яка теж свою націонал-консервативну партію покинула)

Повністю підтримую попередника, досить мітингувати пора бунтувати, от беріть хлопці приклад з Свободи, от там дійсно націоналісти і не тільки словом, а й кулаком можуть якщо потрібно!

Мітинг це добре, НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ І НІЩО НЕ ЗАБУТЕ!, але нащадки тих Великих Українців, що проголосили акт відновлення Української Держави у Львові 1941 року та створили легендарну націоналістичну партію УНА - УНСО., тільки на мітинги й здатні в той час коли Україну грабує, насилує та вбиває злочинна влада, міліція, прокуратура та суди!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.