У Рівному вже готуються до виборів

3 липня Координатор проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з Центральною виборчою комісією України та за організаційної підтримки ВГО "Комітет виборців України" проведе в Рівному презентацію новоствореної он-лайн системи навчання членів виборчих комісій.

Під час заходу керівний склад територіальних та окружних виборчих комісій, представники місцевих осередків політичних партій, громадських організацій та ЗМІ, експерти з питань виборів зможуть ознайомитися з можливостями ресурсу, який наразі спрямований на підготовку працівників виборчкомів з проведення виборів народних депутатів України, а в перспективі може використовуватися для проведення навчання на будь-яких виборах в Україні.

Цей захід є одним із серії регіональних презентацій, що проходять протягом травня-липня 2013 року в рамках проекту "Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців". Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на запит Центральної виборчої комісії за підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку і Міністерства закордонних справ Норвегії.

Презентація розпочнеться о 10:30 за адресою: місто Рівне, вул. Міцкевича, 32, приміщення готелю "Мир" (1-ий поверх). Початок реєстрації – о 10:00. Зацікавлених працівників ЗМІ прохання повідомити про свою участь за телефоном: (0362) 26-39-43 або електронною поштою: cvurivne@cvu.rv.ua.

Про це повідомляє інформаційний відділ Рівненської обласної громадської організації "Комітет виборців України".

Коментарі

3 липня

якого числа відбудеться презентація?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.