У Рівному студентський театр «Бриз» презентував нову виставу

Народний студентський театр «Бриз» Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка  Степана Демянчука презентував нову постановку вистави  «Абрикосовий рай», - пише Новини Рівного студентська газета "Сьомий поверх"

Наприкінці навчального року викладачі, студенти та працівники університету мали змогу трішки порелаксувати за переглядом спектаклю. Казку про жіночу дружбу за мотивами пєси Олени Ісаєвої «Абрикосовий рай» розіграли актори народного студентського театру «Бриз» імені Богдана Денисюка. Зважаючи на те, що мистецький колектив спеціалізується здебільшого на фольклорній тематиці, нову виставу можна вважати дебютом. У ній йдеться про курортну історію, яких будь-де і будь-коли трапляється чимало.

Дві подруги - закомплексована і боязка Люба та якрава та емоційна Міла - знайомляться з добрим господарем будинку Славою, та легковажним і цинічним наймачем квартири Колею. Дія відбувається в абрикосовому саду господаря.

Здавалось би, що схожі за натурою люди мали б знайти одне одного, але з логікою тут не так… Після довгих років випробувань та мук Міла просить вибачення за всі свої витівки та гріхи.

Художній керівник-директор Рівненського академічного українського драматичного театру Володимир Петрів, який був гостем вистави, подякував студентам за гарну гру.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.