Від губернатора Рівненщини вимагають нову спортивну арену

Громадська рада звернулась до голови облдержадміністрації Василя Берташа з проханням побудувати нову спорт-арену(мульти-арену) та замінити паркет в "спорткомплексі на Фабричній", що на колишньому складі льонокомбінату для зберігання сировинної бази.

Громадські активісти мотивують це тим, що у Рівному є три професійні клуби: МФК "Кардинал-Рівне", БК "Пульсар" та волейбольний клуб "Регіна", які представляють наше місто на всеукраїнському рівні. На іграх команд, які проходять на арені-складі, збирається 500-700 осіб, що є досить багато. А заклад зовсім не відповідає європейським нормам та стандартам.

Варто зазначити, що суперники команд, котрі приїжджають грати у Рівне, неодноразово натякають на те, що місцева влада абсолютно не приділяє увагу спорту у місті.

Коментарі

Адресоване Вельми шановному Пану Патріоту.

Шановний Патріоте повірь якби не дружні звязки Осуховського і Президента Рівненського Кардиналу Валявки то Футзала в нас би не було.
В нас і так спорта в Рівному майже нема,а ти іще хоч шоб Кардинал до Львова назад вернувся.
Тоді подумай куди ми будем ходити ???
На Пульсар якій грає в Вищій Лізі чи на Регіну (Пульсару і Регіні нехватає нормального фінансування) чи на Колізей дивитись ігри Малинська і Сокола які грають на Область ???

Вибір за тобою

О Молодець Наталя,про наболіле так би мовити написала.

А доречі паркет в Дюшці давно пора замінити.
Як казав Підубний якби в нас був нормальний спортивний комплекс то і глядачів би більше приходило.

Наталя Respect

це ти прийди і скажи на матчі коли буде грати Кардинал,всім хто прийшов глядачам і вболівальникам ..щоб Осуховський і команда нах забиралася до Львова!!, то я думаю тебе патріот заплюють, як останього рагуля!ггг... а для того щоб, розвивався рівненський футбол, то треба ригів від влади усунути, патріоте!!!

хай Осуцовський допоможе.Привезло до Рівного рагулів,а ти берташ шукай гроші,а я Осцуховське буду брехати і кричати яка погана влада .Нехай рагулі чешуть до Львова,а на рівненщині повинен розвиватись рівненський футбол

паркетний рух http://vk.com/homka_na_mulo

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.