Жителі Рівненщини сплатили 178 тисяч податку на нерухомість

З початку року до бюджету області надійшло 234 тисяч гривень податку на нерухомість, в тому числі від громадян - 178 тисяч гривень.  

Працівники органів Міндоходів Рівненщини надіслали громадянам  понад 4,7 тисячі повідомлень - рішень для сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки. Їх необхідно оплатити протягом 60 днів.

У разі незгоди з нарахованою сумою податку можна звернутися до податкової інспекції для уточнення та звірки даних.

Власники кількох квартир або будинків можуть самостійно визначити житло, на яке застосовуватиметься пільга з оподаткування. Адже відповідно до законодавства, квартири та житлові будинки, площа яких не перевищує 120 м.кв. та 250 м.кв. відповідно, не оподатковуються. Однак така пільга застосовується тільки до одного з об’єктів житлової нерухомості.

Податок на нерухомість запроваджено з 1 січня 2013 року. Оподатковуються будівлі, які відносяться до житлового фонду, а саме – житлові будинки, прибудови до них, житлові будинки садибного типу, квартири, котеджі та кімнати у багатосімейних квартирах.

Як повідомляє новини Рівненщини ГУ Міндоходів у Рівненській області, платники податку - юридичні особи мають сплатити податок на нерухомість за ІІ квартал цього року до 30 липня.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.