На Рівненщині міліція "цензуруватиме" соцмережі та інтернет!

Другого липня в Міністерстві внутрішніх справ у зв’язку із резонансними подіями, які відбулись на Миколаївщині, пройшла відеоселекторна оперативна нарада за участю начальників УМВС, на якій Міністр МВС Віталій Захарченко поставив конкретні та чіткі завдання щодо пріоритетних напрямків діяльності підрозділів УМВС з попередження надзвичайних подій серед особового складу, посилення боротьби зі злочинністю.

Як зазначив Віталій Захарченко, події у Врадіївці на Миколаївщині завдали серйозного удару по правоохоронній системі в цілому, і міліції зокрема. Такі ганебні факти нанівець перекреслюють всі позитивні здобутки органів внутрішніх справ. Тому керівництво УМВС України в Рівненській області вживатиме усіх необхідних заходів, аби  підтримувати авторитет правоохоронних органів області на належному рівні.

Як повідомили СЗГ УМВС України в Рівненській області, в розрізі подій начальником УМВС України в Рівненській області генерал-майором міліції Василем Лазутком, який з почтаку липня перебуває у відпустці,  прийнято кардинальне рішення щодо врегулювання оперативної та криміногенної обстановки в області з метою недопущення поширення антисоціальних настроїв на території Рівненщини. Відтепер щоденно співробітники міліції проводитимуть моніторинг Інтернет-видань та соціальних мереж щодо виявлення інформації про події, що можуть викликати суспільний резонанс.

Як ми писали раніше рівненські міліціонери були помічені за грою в ігри в компютерних клубах. Чи це можливо вони займались моніторингом інтернету. 

 

Коментарі

Ой намішили я геть з стула впав, інтернет промоніторити це нехіле завдання навіть для FBI ну що як говориться "Флаг їм в руки"

Хай почитають, що про них люди думають і що зроблять з ними невдовзі.

Тоталітарний режим потроху набирає обертів.

Може почнуть, згідно закону реагувати на повідомлення про злочини. Щоб уникнути резонансів в суспільстві. А ви як думаєте?

Це вже диктатура :(

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.