У Рівному затримали розшукуваного Інтерполом злочинця

За результатами проведення спільної операції працівників Інтерполу та УБОЗ УМВС України в Рівненській області 27 червня 2013 року розшукано та затримано в місті Рівне іноземного громадянина — небезпечного злочинця, який перебував у міжнародному розшуку.

37 річний громадянин Молдови розшукувався з 2011 року органами Інтерполу за ініціативою чеських судових органів для відбування покарання, призначеного вироком суду за вчинення ряду злочинів у складі злочинного угрупування, а також незаконне перетинання кордону, підробку документів, привласнення чужого майна.

Рішенням Рівненського міського суду від 27.06.2013 задоволено клопотання слідчого органів внутрішніх справ, погоджене прокурором, про застосування до злочинця тимчасового арешту.

На даний час прокуратурою Рівненської області направлено відповідне інформування до Міністерства юстиції України з метою отримання згоди на видачу іноземця компетентним органам Республіки Чехія. Про це повідомляє кримінальні новини Рівного прес-служба прокуратури Рівненської області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.