Рівненських міліціонерів залучили до розслідування зґвалтування на Миколаївщині

Президент України Віктор Янукович взяв під особистий контроль розслідування Генеральною прокуратурою справи у зґвалтуванні 29-річної І.Крашкової у селищі Врадіївка Миколаївської області.

Глава держави доручив Генеральному прокурору Віктору Пшонці провести нараду з керівництвом СБУ та МВС для вивчення всіх фактів участі співробітників правоохоронних структур у протиправних діях для надання належної оцінки, визначення подальшого реагування та розробки запобіжних заходів на майбутнє.

Керівники СБУ та МВС, за дорученням Президента, повинні найближчим часом провести колегії щодо виявлення фактів і запобігання правопорушенням. Результатом проведених колегій має стати чіткий план щодо приведення дій персонального складу правоохоронних служб до вимог чинного законодавства. Про це повідомляє СЗГ УМВС в Рівненській області.

Коментарі

а у нас на Рівненщині все нормально? ніхто з ментів не хоче побалуватись з дівчатками, а потім получити кулю в лоб! Адже як показала вже практика в Україні народ не збирається мовчати, на що надіялись ПР після Помаранчевої, що у людей аскома буде від протестів, але глибоко помилились, люди так і чекають на ту останню іскру!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.