Палати у Рівненській міській лікарні облаштували кондиціонерами. ФОТО

Сьогодні, 3 липня, відкрилось, після планового ремонту, відділення ургентної хірургії в центральній міській лікарні. Ремонт обійшовся у 1 220 000 гривень.

 

 

 

 

На відкритті побував міський голова Рівного Володимир Хомко.

- Хочеться щоб усі відділення були такими. При тому мізерному фінансуванні у нас все на високому рівні. Дуже хотілося б щоб було пряме фінансування. Не треба через Київ. Хай кошти йдуть напряму в лікарню. Нехай громадськість контролює. Треба просто поміняти систему. Після сміттєпереробного заводу це друга приємна подія за такий невеликий термін. В найближчі роки ми зробимо всі відділення такі, як тут. Більшість відділень вже зроблено. Наступним плануємо робити утеплення і фасади будинків, щоб і ззовні було гарно. Але в найближчий час відремонтуємо чотири відділення, які залишились ще без капітального ремонту, - поділився Володимир Хомко.

Міський голова впевнений, що у Рівненській міській лікарні нічим не гірше ніж у закордонних клініках.

Ремонт у відділенні ургентної хірургії, котрий тривав півтора року, зроблений за позабюджетні кошти, за рахунок спонсорів, яких у лікарні 21. Всі Рівненські. Одним із спонсорів є ПАТ «РівнеАзот».

У відділенні ургентної хірургії кожна палата оснащена кондиціонером та бактерицидною лампою.

- Ці лампи дуже дорогі. Вони дозволяють тримати в нормальному стані стан мікрофлори в палаті, дозволяють слідкувати за повітрям. Палати об лаштовані французькими ліжками. Також нам допомогли з такими простими речами як, системи для миття рук. Варто зазначити, що в оновленому відділенні вже проведено 46 операцій, - розповів головний лікар Рівненської центральної міської лікарні Євген Кучерук.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.